Změny ve Strategickém plánu SZP povedou ke snížení objemu produkce potravin a tím k jejich zdražení!

Rozhovor s předsedou Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR Bohumírem Dufkem

Kolektivní smlouvy vyššího stupně na rok 2022 v zemědělství

Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR dne 24. ledna 2022 a podepsal Kolektivní smlouvu vyššího stupně na rok 2022 se Zemědělským svazem ČR a Českomoravským svazem zemědělských podnikatelů. Plné znění KSVS naleznete v příloze.AREÁL JE V NABÍDCE K PRODEJI

V r. 2009 provozován nájemcem, od r. 2010 je objekt uzavřen, pouze udržovánRozsáhlý rekreační areál – DĚTSKÝ LETNÍ TÁBOR ALFA – je umístěn v obci Červená Voda – Horní Orlice, u města Králíky v těsné blízkosti s Polskem na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku.

Areál lze provozovat celoročně. Umístění objektů je vhodné pro dětskou rekreaci. V rámci areálu je hřiště na volejbal a fotbal. V období zimních měsíců je možnost provozovat zimní sporty - cca 200 metrů od areálu je sjezdovka s lyžařským vlekem.

Ubytovací kapacita je v několika objektech. Ústřední hlavní budova - třípodlažní objekt, možnost ubytování 65 míst. V přízemí jsou technické místnosti a zázemí kuchyně, jídelna s barem a toalety pro ubytované a personál. V 1. patře je 14 pokojů s koupelnou a WC, provozní kancelář, sklad prádla. Ve 2. patře je rovněž 14 pokojů se sociálním zařízením, další místnosti – společenská klubovna a skladové prostory. Vytápění je akumulačními kamny. Ubytovat lze v letních měsících v jednotlivých chatkách s celkovou kapacitou cca 160 lůžek.

Adresa:

OSPZV-ASO ČR
Tyršova 1811/6
120 00 Praha 2 - Nové Město

 

 

Rekreační zařízení hotel ALFA
Horní Orlice čp. 10
561 69 Červená Voda

 

E-mail:

 

info@ospzv-aso.cztestospzvzv123