Změny ve Strategickém plánu SZP povedou ke snížení objemu produkce potravin a tím k jejich zdražení!

Rozhovor s předsedou Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR Bohumírem Dufkem

Kolektivní smlouvy vyššího stupně na rok 2022 v zemědělství

Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy – Asociace svobodných odborů ČR dne 24. ledna 2022 a podepsal Kolektivní smlouvu vyššího stupně na rok 2022 se Zemědělským svazem ČR a Českomoravským svazem zemědělských podnikatelů. Plné znění KSVS naleznete v příloze.

Úvodem

Rekreační areál se nachází v katastru obce Železnice, část Na Kamenci, severovýchodně od města Jičín, směr Lomnice nad Popelkou. V obci Železnice odbočit vlevo na náměstíčko, poté odbočit vpravo. Za obcí je ukazatel s označením Autocamp Ranč na Kamenci. Cesta vede přímo k areálu.

Ideální základna, ucelený komplex ubytovacích chatiček, budov přímo u lesa, vhodný pro sportovní vyžití, pořádání výletů po Českém ráji a okolí s krásným výhledem na panorama Jičínska. Možnost pobytů pro nejširší okruh zájemců – především v letních měsících. Toto zařízení vyhovuje pro pořádání dětských letních táborů, škol a školek v přírodě, sportovních soustředění, ale i strávení příjemné rodinné dovolené. Vhodné pro cykloturistiku. Výlety do Českého ráje, na Rozhlednu Tábor, Jičínskou věž, Muzeum v Železnici, hrad Trosky. Lesy a celé okolí areálu je vhodné pro houbaření.

Uprostřed kempu je hřiště na volejbal. V hlavní budově, která je zděná, je velká jídelna, restaurační zařízení s kuchyní. Ubytovací kapacita – 44 chatiček, které jsou 4 lůžkové, standardně vybavené, dále dvě zděné budovy s toaletami a umývárkou. Pro chatky je sociální zařízení ve dvou buňkách a na hlavní budově.

Kontaktní informace


Pronajímatel

Adresa:

OSPZV-ASO ČR
Tyršova 1811/6
120 00 Praha 2 - Nové Město

 

E-mail:

 

info@ospzv-aso.cz

Nájemce

BORO Spolek
Myslbekova 707
463 03 Stráž nad Nisou

 

 

ALEŠ BITMAN
+420 602 315 954

 

www:

https://www.boro.cz

 

E-mail:

 

info@boro.cz

 
 
testospzvzv123