Informační leták k rekreačnímu areálu Železnice
Popis cykloturistických výletů

Rekreační areál se nachází v katastru obce Železnice, část Na Kamenci, severovýchodně od města Jičín, směr Lomnice nad Popelkou. V obci Železnice odbočit vlevo na náměstíčko, poté odbočit vpravo. Za obcí je ukazatel s označením Autocamp Ranč na Kamenci. Cesta vede přímo k areálu.

Ideální základna, ucelený komplex ubytovacích chatiček, budov přímo u lesa, vhodný pro sportovní vyžití, pořádání výletů po Českém ráji a okolí s krásným výhledem na panorama Jičínska. Možnost pobytů pro nejširší okruh zájemců – především v letních měsících. Toto zařízení vyhovuje pro pořádání dětských letních táborů, škol a školek v přírodě, sportovních soustředění, ale i strávení příjemné rodinné dovolené. Vhodné pro cykloturistiku. Výlety do Českého ráje, na Rozhlednu Tábor, Jičínskou věž, Muzeum v Železnici, hrad Trosky. Lesy a celé okolí areálu je vhodné pro houbaření.
Klikněte pro informace:
Uprostřed kempu je hřiště na volejbal. V hlavní budově, která je zděná, je velká jídelna, restaurační zařízení s kuchyní. Ubytovací kapacita – 44 chatiček, které jsou 4 lůžkové, standardně vybavené, dále dvě zděné budovy s toaletami a umývárkou. Pro chatky je sociální zařízení ve dvou buňkách a na hlavní budově.

Kontaktní informace, mapa, GPS:Adresa: Rekreační zařízení
Ranč Na Kamenci čp. 15
507 13 ŽELEZNICE
Objednávky na ubytování a služby: Jaroslav Cerma
Mobil: +420 731 065 612
E-mail:  

 

testospzvzv123