HOTEL PARAMON - oáza klidu v Jeseníkách

Nachází se v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jejichž dominantou je nejvyšší hora Praděd. Okolí Suché Rudné láká svou přírodou ke strávení nádherné dovolené jak v létě tak i v zimě.
Hotel nabízí kapacitu 100 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním WC a koupelnou, součástí vybavení u některých pokojů je i chladnička nebo balkon. Na předchozí vyžádání poskytujeme omezený počet TV.

RZ LIŠČÍ FARMA

Rekreační areál Liščí farma se nachází v okrajové části města Vrchlabí, v blízkosti lesa. V zimě je lákavý především svou polohou blízko lyžařských areálů v centru Krkonoš. Lyžařský areál Kněžice je odtud vzdálen asi 1,5 km, větší areál v Herlíkovicích asi 5 km. Přírodní koupaliště je ve vzdálenosti asi 500 metrů od zařízení.

Areál nabízí ubytování pro strávení jak letní tak zimní rekreace. Možnost ubytování je v hotelu s kapacitou 27 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek.

CHATA ŠTÍTARY

Rekreační chata se nachází v krásné oblasti u Vranovské přehrady za hlavní pláží, směrem od hráze, na okraji přehrady. Výborné prostředí pro rybáře.
Krásné prostředí pro prožití letní dovolené, chata je v provozu od května do října, v období prázdnin je přítomen správce. Rekreantům jsou k dispozici dvě loďky. Stravování možné v blízké restauraci. Mimo sezónu možnost ubytování po telefonické dohodě.

RZ VYSOKÉ POLE

Rekreační středisko Vysoké Pole, které je součástí obce Dětřichov (7km od Svitav), je vhodné pro školy v přírodě, tábory, sportovní soustředění, firemní výjezdy, prezentaci firem, svatební hostiny, a zejména pro rekreaci v malebném prostředí historické hranice Čech a Moravy.
Krásná okolní příroda svádí k turistickému vyžití a cyklistice. V létě je zde i možnost koupání ve venkovním bazénu. V zimě je velmi lákavé prozkoumávat krásy okolí po běžkařských trasách a nebo si zajet do blízkých Čenkovic - Buková hora nebo SKI areálu Kladky.

RZ PRUNÉŘOV čtyři rekreační chatky

 

RZ PRUNÉŘOV čtyři rekreační chatky

Čtyři rekreační chatky, které jsou umístěny v krásné lesnaté krajině v údolí pod hradem Hasištejn.
Provoz pouze v letních prázdninových měsících za stálého dozoru správce. Vybavení chatek je standardní. Je zde zavedena vodovodní přípojka. Každá chata má vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Ubytovací kapacita 4 lůžka v každé chatce.

Cena: 620,- Kč za chatku za den
 
Adresa:

Rekreační chata č. e. 73, 74, 75, 78
           Chatová oblast Prunéřov
           Kadaň


Objednávky 
na ubytování: správce Marcela Havlišová

mobil: +420 724 443 127

testospzvzv123

RZ KYJOV

Rekreační objekt Územní organizace OS Litoměřice

Rekreační chata je umístěna přímo v obci Kyjov u Krásné Lípy. Svojí polohou umožňuje rekreantům prožít celoročně krásné chvíle aktivního odpočinku. V období léta jsou zde dobré podmínky pro turistické túry. V zimním období využití běžkařských tratí.