Chata DOLNÍ SLOVĚNICE

Chata DOLNÍ SLOVĚNICE
Objekt ZO SOU Třeboň

Rekreační chata se nachází v rekreačním prostředí v jižních Čechách na břehu rybníka Dvořiště. Provoz pouze v letních měsících. Hezké prostředí pro koupání. V chatě je zavedena elektřina, vybavení je standardní.
Ubytovací kapacita je 11 lůžek.


Adresa:                             Rekreační chata čp. 67
                                         chatová oblast Dvořiště
                                         Dolní Slověnice


Informace:                        ZO OSPZV-ASO ČR SOU zemědělské
                                         Vrchlického 567, 379 28 Třeboň


                                        p. Mixanová – telefon: +420 384 721 153Odborová organizace spravuje tuto nemovitost,
plně využívá kapacitu pro potřeby svých členů.
Objekt je trvale obsazován členy…

RZ ALFA HORNÍ ORLICE

Rozsáhlý rekreační areál – DĚTSKÝ LETNÍ TÁBOR ALFA – je umístěn v obci Červená Voda – Horní Orlice, u města Králíky v těsné blízkosti s Polskem na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku.
Areál lze provozovat celoročně. Umístění objektů je vhodné pro dětskou rekreaci. V rámci areálu je hřiště na volejbal a fotbal. V období zimních měsíců je možnost provozovat zimní sporty - cca 200 metrů od areálu je sjezdovka s lyžařským vlekem.

RZ Horní Albeřice

RZ Horní Albeřice

Rekreační horská chata je v části obce Horní Albeřice součástí Horního Maršova. V zimním období jezdí skibus, zastávka je 50 metrů od chaty. Poloha chaty je ideální pro zimní sporty.

Chata je patrová, v přízemí je kuchyň s vybavením, velká místnost jako jídelna, skladové prostory, sociální zařízení, v prostoru vstupního zádveří možnost uložení zimních sportovních potřeb.
Ubytovací kapacita: chata je patrová, v přízemí 3 pokoje (2x3lůžka), v l. patře 7 pokojů (3x3, 3x4,6lůžek).

Od zimní sezóny 2011 je v provozu přímo u chaty vlek 600 metrů svah.Adresa:
Horská chata „U mrože“
Horní Albeřice čp. 51
549 74 Horní Maršov
 

Kontaktní informace, mapa, GPS

 


Zvětšit mapu

 

Adresa: Horská chata „U mrože“
Horní Albeřice čp. 51
549 74 Horní Maršov

 

 

testospzvzv123

 

Školící a ubytovací středisko v Praze

Úvodem

Školící a ubytovací středisko v Praze0" />OSPZV-ASO ČR je vlastníkem domu v Praze 2 - Vinohrady, který je umístěn na nároží ulic Legerovy a Tyršovy. Od stanice metra I. P. Pavlova a tramvajové zastávky je vzdálenost cca 7 minut chůze.

V 5. patře tohoto činžovního domu je vybudované školící a ubytovací centrum pro potřeby a využití celé členské základny odborového svazu a široké veřejnosti.

Je zde konferenční místnost s kapacitou 50 osob, s kompletním technickým vybavením, dále salonek s klubovnou pro využití k menším jednáním cca 15 osob.

V této budově se konají zasedání orgánů OS Ústředního výboru, Předsednictva ÚV, sekcí, porady oblastních pracovníků a další jednání pořádaná OS.

Na stejném patře je ubytovací kapacita ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou zařízeny standardně. …

Rekreační chaty DOLNÍ POČÁTKY

Rekreační chaty DOLNÍ POČÁTKY

Čtyři rekreační chatky, které jsou v rekreační oblasti poblíž nádrže Seč na Chrudimsku. Chatičky jsou dřevěné, rozmístěné na louce ohraničené lesem.  Každý objekt má malou kuchyňku se sporákem na tuhá paliva a vařič na PB, dvě ložnice, obytná místnost a veranda. Využití pouze v letním období.

 

Adresa:

Dolní Počátky – osada Nouzov, okres Chrudim