CHATA BARBORKA - nejatraktivnější lokalita Krkonoší

Chata Barborka je typická horská chata, umístěná na jižním svahu Krkonoš v Peci pod Sněžkou, s krásným výhledem na Sněžku. V blízkosti chaty jsou lyžařské vleky. Provoz chaty je celoroční, se správcem. Poloha chaty je ideální především pro lyžování a zimní sporty, ale i pro letní turistiku. V letních měsících je možnost parkování přímo u chaty.

RZ PRUNÉŘOV čtyři rekreační chatky

 

RZ PRUNÉŘOV čtyři rekreační chatky

Čtyři rekreační chatky, které jsou umístěny v krásné lesnaté krajině v údolí pod hradem Hasištejn.
Provoz pouze v letních prázdninových měsících za stálého dozoru správce. Vybavení chatek je standardní. Je zde zavedena vodovodní přípojka. Každá chata má vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Ubytovací kapacita 4 lůžka v každé chatce.

Cena: 620,- Kč za chatku za den
 
Adresa:

Rekreační chata č. e. 73, 74, 75, 78
           Chatová oblast Prunéřov
           Kadaň


Objednávky 
na ubytování: správce Marcela Havlišová

mobil: +420 724 443 127

testospzvzv123

RZ SEDLIŠTĚ

Objekt je přímo na břehu krásného trampského údolí řeky Sázavy, cca 4 km vzdálené od města Sázava ve Středočeském kraji. Díky poloze je ideální pro možnosti vyžití v přírodě a všechny aktivity jako pěší túry a cyklistické výlety údolím podél řeky Sázavy. Vhodné prostředí pro rybaření, houbaření a výlety po okolí.

RZ VYSOKÉ POLE

Rekreační středisko Vysoké Pole, které je součástí obce Dětřichov (7km od Svitav), je vhodné pro školy v přírodě, tábory, sportovní soustředění, firemní výjezdy, prezentaci firem, svatební hostiny, a zejména pro rekreaci v malebném prostředí historické hranice Čech a Moravy.

RZ ALFA HORNÍ ORLICE

Rozsáhlý rekreační areál – DĚTSKÝ LETNÍ TÁBOR ALFA – je umístěn v obci Červená Voda – Horní Orlice, u města Králíky v těsné blízkosti s Polskem na rozhraní Orlických hor a Kralického Sněžníku.
Areál lze provozovat celoročně. Umístění objektů je vhodné pro dětskou rekreaci. V rámci areálu je hřiště na volejbal a fotbal. V období zimních měsíců je možnost provozovat zimní sporty - cca 200 metrů od areálu je sjezdovka s lyžařským vlekem.

CHATA ŠTÍTARY

Rekreační chata se nachází v krásné oblasti u Vranovské přehrady za hlavní pláží, směrem od hráze, na okraji přehrady. Výborné prostředí pro rybáře.
Krásné prostředí pro prožití letní dovolené, chata je v provozu od května do října, v období prázdnin je přítomen správce. Rekreantům jsou k dispozici dvě loďky. Stravování možné v blízké restauraci. Mimo sezónu možnost ubytování po telefonické dohodě.