RZ SEDLIŠTĚ

Objekt je přímo na břehu krásného trampského údolí řeky Sázavy, cca 4 km vzdálené od města Sázava ve Středočeském kraji. Díky poloze je ideální pro možnosti vyžití v přírodě a všechny aktivity jako pěší túry a cyklistické výlety údolím podél řeky Sázavy.

Vhodné prostředí pro rybaření, houbaření a výlety po okolí.

RZ DOKSY U MÁCHOVA JEZERA dvě rekreační chaty

RZ DOKSY U MÁCHOVA JEZERA dvě rekreační chaty

Střídání na chatách je každou sobotu okolo 13-14.hod.
Telefonní číslo:    +420 777 586 846 

E-mail:                h.beznoskova@seznam.cz
Pokud budete mít nějaký dotaz neváhejte zavolat nebo napsat.

Dvě rekreační chatky, které jsou umístěné na jižním okraji lesnatého prostředí v chatové oblasti. Pláž u Máchova jezera je vzdálena cca 500 metrů. Tato chatová osada se nazývá Klůček. Zdejší prostředí je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Ubytovací kapacita je v každé chatce - 4 lůžka s možností přistýlky. Chatky mají základní standardní vybavení, kuchyňku, sociální příslušenství. Možnost parkování přímo u jednotlivých objektů. Provoz je zabezpečen správcem od měsíce května do konce října.

Adresa:Rekreační chata č. e. 371, 372
             Doksy u Máchova jezera

RZ VELKÁ ÚPA II

RZ VELKÁ ÚPA II
Rekreační chata ZO STS Olbramovice
 
Úvodem
 
Rekreační objekt v Krkonoších, ve Velké Úpě II 2 km od Pece pod Sněžkou. Nachází se přímo pod sedačkovou lanovkou na Portášovky, 300 metrů od autobusové zastávky. Ubytovací kapacita 35 lůžek.
Vhodný objekt pro rodinnou rekreaci, pořádání škol v přírodě, seminářů, školení apod. Provoz celoroční, v letních měsících k dispozici terasa, možnost parkování přímo u objektu.
 
Adresa:                                           Penzion „U lanovky“ č. p. 126
                                                       542 22 Velká Úpa II
 
 
Objednávky                                     provozovatel - nájemce
na ubytování a služby:                     Marek Kvarda
 
mobil:          …

HOTEL PARAMON - oáza klidu v Jeseníkách

Nachází se v krásném prostředí pohoří Jeseníků, jejichž dominantou je nejvyšší hora Praděd. Okolí Suché Rudné láká svou přírodou ke strávení nádherné dovolené jak v létě tak i v zimě.
Hotel nabízí kapacitu 100 osob ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním WC a koupelnou, součástí vybavení u některých pokojů je i chladnička nebo balkon. Na předchozí vyžádání poskytujeme omezený počet TV.

RZ LIŠČÍ FARMA

Rekreační areál Liščí farma se nachází v okrajové části města Vrchlabí, v blízkosti lesa. V zimě je lákavý především svou polohou blízko lyžařských areálů v centru Krkonoš. Lyžařský areál Kněžice je odtud vzdálen asi 1,5 km, větší areál v Herlíkovicích asi 5 km. Přírodní koupaliště je ve vzdálenosti asi 500 metrů od zařízení.

Areál nabízí ubytování pro strávení jak letní tak zimní rekreace. Možnost ubytování je v hotelu s kapacitou 27 dvou až pětilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 76 lůžek.